Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel v čase? Černobílá fotografie z roku 1941 prý ukazuje chlapce, který drží v ruce iPad

  • Další cestovatel z budoucnosti?
  • 83 let stará fotka prý odhalila záhadu.

Nedávno objevená fotka z roku 1941 má dokazovat, že cestovatelé v čase skutečně existují, protože zachycuje dítě, které drží v ruce iPad, píše server Daily Star.


Nepřehlédněte: 6G v Číně dosahuje nepředstavitelné úrovně. Je 9000krát rychlejší než 5G, za sekundu stáhne 20 filmů


Důkaz o cestování časem?

Fotograf Edwin Rosskam z Farm Security Administration zachytil před 83 lety skupinu lidí, kteří trpělivě čekali ve frontě na vstup do kina v chicagské čtvrti South Side. Ačkoli fotografie může na první pohled vypadat nenápadně, opak je pravdou.

Uživatelé Redditu si na ní všimli drobného detailu, který je podle nich důkazem toho, že mezi námi chodí cestovatelé v čase. Komentující se zaměřili zejména na chlapce stojícího zcela vpravo, který drží něco, co připomíná populární produkt společnosti Apple, který však byl oficiálně představen až v roce 2010.

„První dítě ve frontě drží Apple iPad v roce 1941,“ napsal jeden z komentujících na Redditu s tím, že fotografie připomíná scénu z amerického sci-fi seriálu The Twilight Zone.

Ačkoli někteří byli skutečně přesvědčeni, že fotka je důkazem cestování v čase, mnozí lidé toto absurdní tvrzení odmítli a trvali na tom, že předmět nemůže být elektronický tablet, protože v té době ještě nebyl vynalezen. Navíc zdůraznili, že cestování v čase nebylo dodnes potvrzeno.

Většina diskutujících se přiklání k tomu, že záhadný předmět, který chlapec nesl, je spíše kniha, bible, zápisník nebo deník vázaný v kůži.

Drží chlapec v ruce iPad od Applu?

„Když mohu cestovat časem, mám iPad a jsem afroameričan, proč bych proboha chodil v roce 1941 do jižní části Chicaga na film Rodina Aldrichových?“ napsal pobaveně jeden z aktivních přispěvovatelů fóra Reddit.

„Nezajímá mě ani tak ten zápisník, jako to, co vypadá jako náhradní pár nohou mezi malou holčičkou s kabelkou a vyšší dívkou, která se dívá do dálky uprostřed snímku,“ doplnil ho další diskutér.

Konspirace v podobě mýtů, fám a legend provází člověka celou jeho historií a běžně jsou součástí popkultury. V posledních letech však kvůli sociálním sítím získávají větší dosah. Jinak tomu není ani v případě různých zaručených důkazů o cestování časem, které se nikdy nepotvrdí.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: DailyStar

Total
0
Shares